Casio İlk Akıllı Saati WSD-F10 Modelini Duyurdu

casio-wsd-f10-android-wear-akilli-saat

Casio markası daha önceleri yaptığı açıklamalarda akıllı saat üreteceklerinin sinyallerini zaten veriyordu. Las Vegas’ta düzenlenen CES 2016 fuarında Android Wear‘lı outdoor özellikleri ön plana çıkan akıllı saat modeli WSD-F10‘u tanıttı. Diğer akıllı saatlere nazaran bu saatin daha dayanıklı yapısı ile ön plana çıkıyor.

casio-wsd-f10-android-wear-akilli-saat-2

Oldukça şık ve dayanıklı bir tasarıma sahip olan Casio WSD-F10‘da 1.32 inç boyutlu 300 x 320 çözünürlüğe sahip çift katmanlı ekran yer alıyor. Renkli ve siyah beyaz kullanım modu sunan Casio, WSD-F10 modeli ile Timepiece Mode adını verdiği güç tasarrufu modu ile 30 güne kadar pil ömrü sunuyor.

casio-wsd-f10-android-wear-akilli-saat-3

Android Wear işletim sistemli akıllı saatler arasında, Casio WSD-F10 modeli, suya ve toza karşı dayanıklı olarak geliştirildi ve 50 metreye kadar suya dayanıklı olduğu açıklandı. Amerikan Savunma Bakanlığı’nın MIL-STD-810 standartları kapsamında da bu özellikleri onaylanan saat, zorlu ortamlarda akıllı saat kullanımına elverişli yapısıyla farklı bir sınıfta yer alacak gibi görünüyor.

İlk yorumu siz yapın

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*