Stremio Video İçerik Uygulaması

Stremio Film Dizi Video

Stremio Video İçerik Uygulaması İzleyicileri Sevindiriyor.

Sizlere henüz yeni keşfettiğim harika bir video içerik uygulamasını tanıtacağım. Ne kadar eski bilmiyorum ama ben henüz yeni keşfettim. Keşfettiğim anda hemen paylaşmak için heyecanlandım.

Netflix, Youtube, YTS Torrent, Piratebay, RarBG gibi bir çok içerik sağlayıcının eklentileri ile sizlere sınırsız bir film, dizi arşivini bir ücret ödemeden telefon veya tablet gibi mobil cihazlardan izleme imkanı sunuyor.

Son dönem, hatta yeni vizyona girmiş piyasadaki tüm filmleri ve dizileri Open Subtitles‘dan çektiği Türkçe altyazı desteği ile izleyebiliyorsunuz.

Stremio Uygulama

Tüm bu videolara, içeriklere tek bir ekrandan ulaşma imkanı sunan Stremio uygulaması ayrıca kullanıcıya kendi kütüphanesini kurma imkanı da veriyor. Böylece daha sonra izlemek istediğiniz içerikleri bu kütüphanede toplayarak istediğiniz anda istediğiniz içeriğe ulaşma kolaylığı sağlıyor.

Yurt dışı kaynaklı bir inceleme videosu mevcut. Bu videoyu izleyerek az çok programın nasıl bir şey olduğu hakkında fikir edinebilirsiniz.

Fikir edinmeniz adına http://addons.strem.io/ adresinden indirilebilecek eklentileri görebilirsiniz.

Uygulamayı şahsen ben indirdim ve uygulamada bulunan tüm add-on yani eklentileri indirdim. Bu eklentileri indirmezseniz programdan istediğiniz performansı alamazsınız. Menü’den ulaşabileceğimiz Add-Ons sayfasında sol üst köşede bulunan “Official” eklentileri yükledikten sonra ayrıca seçimi değiştirip, “Community” seçeneğinde bulunan tüm eklentileri de indirmeniz gerekmektedir. Tüm içerikleri rahat, rahat izleyebilmeniz için tüm eklentileri indirmenizi tavsiye ederim.

Aşağıdaki butonlardan istediğiniz platforma uygun Stremio uygulamasını indirebilirsiniz.

stremio indirApple iOS indirStremio Windows İndir

Yorumlar (4)

  1. Selected stream iş not supported on this platform

    • bazı içeriklerde sorun olabilir, bu hepsinde olacak anlamına gelmiyor. ayrıca add-ons yani tüm eklentileri de indirmiş olmanız gerekiyor.

  2. Bir filmi bilgisayara nasıl kaydederim

    • maalesef bu bir indirme programı değil, izleme programıdır. bunun için utorrent ve torrent sağlayıcılarını arayabilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*