Stremio Film Dizi İndir İzle Download

Stremio Film Dizi Video

Stremio Ücretsiz Film ve Dizi İzleme Uygulaması tüm kullanıcılarını memnun eden bir uygulama ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Uygulama Andriod, Windows ve hatta MacOS gibi işletim sistemlerini destekliyor. Bu sayede ister cep telefonu, ister tablet, isterseniz bilgisayarınızdan ve hatta Android TV, Apply TV gibi ek cihazlarla tüm film ve dizi gibi içerikleri ücretsiz izleyebilirsiniz. Miracast özelliği olan mobil cihazlar ile yine TV’nizden tüm içerikleri izleyebilirsiniz.

Yazının sorununda kurulum dosyalarına ulaşabilirsiniz. Henüz keşfettiğim bu harika bir film ve dizi uygulamasını tanıtacağım. Ne kadar eski bilmiyorum ama ben yeni keşfettim ve keşfettiğim anda hemen paylaşmak için heyecanlandım.

Netflix, Youtube, YTS Torrent, Piratebay, RarBG gibi bir çok içerik sağlayıcının eklentileri ile sizlere sınırsız bir film, dizi ve torrent arşivine hiç bir ücret ödemeden telefon veya tablet gibi mobil cihazlardan izleme imkanı sunuyor. Çalışma prensibi olarak torrent dosyasını indirirken canlı olarak izlemenize olanak veriyor. Son dönem, hatta yeni vizyona girmiş piyasadaki filmleri ve tüm dünya tarafından takip edilen dizileri Open Subtitles‘dan çektiği Türkçe altyazı desteği ile izleyebiliyorsunuz.

Stremio Torrent Film ve Dizi İzleme Uygulaması

Tüm bu videolara, içeriklere tek bir ekrandan ulaşma imkanı sunan Stremio uygulaması ayrıca kullanıcıya kendi kütüphanesini kurma imkanı da veriyor. Böylece daha sonra izlemek istediğiniz içerikleri bu kütüphanede toplayarak istediğiniz anda istediğiniz içeriğe ulaşma kolaylığı sağlıyor.

Pratik ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip bu uygulamanın yurt dışı kaynaklı bir inceleme videosu da mevcut. Bu videoyu izleyerek az çok programın nasıl bir şey olduğu hakkında fikir edinebilirsiniz.

Uygulamayı şahsen ben indirdim ve uygulamada bulunan tüm add-on yani eklentileri indirdim. Bu eklentileri indirmezseniz programdan istediğiniz performansı alamazsınız. Menü’den ulaşabileceğimiz Add-Ons sayfasında sol üst köşede bulunan “Official” eklentileri yükledikten sonra ayrıca seçimi değiştirip, “Community” seçeneğinde bulunan tüm eklentileri de indirmeniz gerekmektedir. Tüm içerikleri rahat, rahat izleyebilmeniz için tüm eklentileri yükleminizi tavsiye ederim.

Aşağıdaki butonlardan istediğiniz Android, MacOS ve Windows platformlarına uygun Stremio uygulamasını aşağıdaki butonlardan indirebilirsiniz.

stremio android apk indir Apple iOS indir Stremio Windows İndir

Yorumlar (16)

 1. Selected stream iş not supported on this platform

  • bazı içeriklerde sorun olabilir, bu hepsinde olacak anlamına gelmiyor. ayrıca add-ons yani tüm eklentileri de indirmiş olmanız gerekiyor.

 2. Bir filmi bilgisayara nasıl kaydederim

  • maalesef bu bir indirme programı değil, izleme programıdır. bunun için utorrent ve torrent sağlayıcılarını arayabilirsiniz.

 3. Fehmi özoğlu 5 Aralık 2019 @ 09:14

  Turk filimleri icin hangi eklentiyi indiilir

 4. merhabalar
  pc de sıkıntı yok fakat telefona yükledim eklentileri bir türlü yükleyemiyorum. bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum

 5. Bazı filmler tıklayınca program kapanıyor androıd 10 a geçince başladı. Bir çözümü var mı

 6. Ben filmleri türkce izlemek istiyorum fakat ingilizce oluyor
  Cozumu varmidir?

  • Yurtdışı torrent siteleri ile çalıştığından Tükçe dublaj içerik bulmanız zor. Yazıda da belirttiğim üzere genellikle Türkçe altyazılı film ve dizilere ulaşabilirsiniz.

 7. Merhaba, Türkçe alt yazısı var ve buluyorum sorun yok peki Türkçe dublajlı bulunuyor mu veya nasıl yapılır bilgin var mı

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*